На главную
http://planirovka.at.ua/index/karta_sajta/0-21
Градостроительный расчет
Предпроектные проработки
Паспорт фасадов
Проект реконструкции здания
Обустройство входной группы
Проект коттеджа
Эскиз намерений застройки
Проект перепланировки
Дизайн интерьера


 Квартира.com

ЛИСТ-РОЗ'ЯСНЕННЯ від 02.02.2012 р. N 7/14-1575
Роз'яснення Мінрегіонбуду, щодо містобудівного розрахунку


     До Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надходять письмові та усні звернення щодо вдосконалення положень Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх складу та змісту (далі - Порядок затвердженого наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 22.07.20 і 1 за №912/19650.
     Окремі звернення стосуються скасування містобудівного розрахунку, який у відповідності до Порядку додається до заяви для отримання містобудівних умов та обмежень.
На підставі опрацювання звернень, їх обговорення з фахівцями місцевих органів виконавчої влади, до компетенції яких відносяться питання: містобудування та архітектури, а також проектувальниками Мінрегіон України надає роз'яснення.
    Містобудівний розрахунок - розрахунок щодо граничнодопустимих параметрів забудови, умови ув'язки архітектурно-планувального та об'ємне просторового рішення, системи обслуговування, інженерних комунікації транспортного обслуговування та благоустрою з існуючою забудовою із дотриманням чинних нормативних документів (пункт 1.2 Порядку).
   Містобудівний розрахунок є однією з форм викладення інвестиційних намірів замовника (забудовника), який дає можливість органу місцевої самоврядування перед прийняттям рішення щодо надання містобудівних умов та обмежень надати їм оцінку з точки зору відповідності будівельним нормам, правилам та затвердженій містобудівній документації. Така форма відносин дає можливість інвестору до початку проектних робіт та відповідних фінансових витрат з'ясувати з місцевим органом виконавчої влади правильність його намірів та захистити його від непрофесійних проектних рішень та неефективних витрат на збір вихідних даних та розробку проектної документації.
     Містобудівний розрахунок стимулює інвестора до своєчасного діалогу з місцевою владою та застерігає саму владу від прийняття незаконних рішень. Наявність містобудівного розрахунку дає можливість відкритого та публічного розгляду інвестиційних намірів інвестора та своєчасного інформування громади про забудову територій у відповідності до затвердженої містобудівної документації.
     Містобудівний розрахунок не є стадією проектування і розробляється та надається у довільній формі з доступною та стислою інформацією про основні параметри об'єкту будівництва та його техніко-економічні показники назва об'єкту, очікувані поверховість, площа забудови, загальна площа об'єкту, відповідність щільності забудови (при житловому будівництві) та інша інформація, яка на думку інвестора дає повне уявлення про його наміри).
    Містобудівний розрахунок не підлягає погодженню з органами місцевої влади. У разі, якщо містобудівний розрахунок містить інформацію та/або креслення, які не відповідають будівельним нормам та правилам, положенням відповідної містобудівної документації або не дають можливість з'ясувати основні наміри інвестора, спеціально уповноважений орган містобудування та архітектури зобов'язаний протягом десяти днів у письмовій формі поінформувати про це заявника.


(044)221-59-96 - Звоните, мы обязательно проконсультируем Вас по вопросам проектирования  и согласования, ответим на все возникающие у Вас вопросы, предложим варианты решения. Вы можете подъехать к нам в офис, и получить квалифицированную консультацию прямо на месте. Также вы можете отправить заявку на просчет стоимости он-лайн.Статьи архитектурной тематики
Разрешение на проектированиСлужбы и организацииЗадать вопрос архитектору


Яндекс.Метрика


8